|
CANADIAN PROFESSIONAL RODEO ASSOCIATION
|
EVENT DRAW FOR HIGH PRAIRIE ELKS PRO RODEO
High Prairie, Alberta
Aug 2-3, 2016 |
* Return to Event Schedule page |
EVENT LISTING FOR HIGH PRAIRIE ELKS PRO RODEO |
|
|
EVENT :SADDLE BRONC |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 BRENDAN LAYE |
CONSORT AB |
KKS 756 WHAT ABOUT ME |
2 LUKE BUTTERFIELD |
PONOKA AB |
KS 541 PAPER CLIP |
3 JUSTIN BERG |
CAMROSE AB |
KKS 732 SPARKS FLY |
4 LAYTON GREEN |
MEETING CREEK AB |
KS 591 BOOKMARK |
5 CLAY ELLIOTT |
NANTON AB |
KS 236 DARK SHADOW |
6 AUDY REED |
SPARMAN, TX |
KS 376 TOUCH OF FROST |
7 JUSTIN MESTON |
TEES AB |
KS 032 MYSTIC RIVER |
8 COLE SCOTT |
KAMLOOPS, BC |
KKS 348 ALLEY CONE |
9 CHAD THOMSON |
BLACK DIAMOND AB |
KS 621 SILICONE VALLEY |
10 TROY CROWSER |
WHITEWOOD SD |
KS 033 CASTAWAY |
11 DUSTY HAUSAUER |
DICKINSON ND |
KS 758 AVALANCHE |
12 CHUCK SCHMIDT |
KELDRON SD |
KKS 419 COVER STORY |
RR |
|
KKS 272 COAL BANK |
RR |
|
KS 632 RETRO CHICK |
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 JOSH HARDEN |
BIG VALLEY AB |
KKS 733 FLASH DANCE |
2 JIM BERRY |
ROCKY MTN HOUSE AB |
KS 933 COLORED CAT |
3 LANE CUST |
SYLVAN LAKE, AB |
KS 531 GONE COUNTRY |
4 MARK O'DEMPSEY |
MAYERTHORPE AB |
KS 514 CENTRE STAGE |
5 COLEMAN WATT |
HARDISTY AB |
KKS 004 BONUS ALLEY |
6 SAM KELTS |
STAVELY AB |
KKS 351 SPANISH PAIR |
7 DUSTIN FLUNDRA |
PINCHER CREEK AB |
KS 444 SOUTHERN LIGHTS |
8 JAKE WATSON |
HUDSONS HOPE BC |
KKS 601 DODGE CITY |
9 CALL MARR |
TWIN BUTTE AB |
KKS 264 STARS ALIVE |
RR |
|
KS 662 COUNTRY TRAIL |
RR |
|
KS 617 SHOW & TELL |
|
|
|
EVENT :BAREBACK |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 KY MARSHALL |
BOWDEN AB |
KK 055 THREE WINGS |
2 COLE GOODINE |
CARBON AB |
K 647 BOARDWALK |
3 DYLAN BILTON |
RED DEER COUNTY AB |
K 002 THREE REASONS |
4 KELLY TIMBERMAN |
MILLS WY |
K 921 ALLY DRIFT |
5 RC LANDINGHAM |
PENDLETON OR |
KK 726 BRAHMA BOOTS ARISTOCAT |
6 JR VEZAIN |
COWLEY WY |
K 717 MUST HAVE |
7 TYLER SCALES |
SEVERANCE, CO |
KK 601 DODGE CITY |
8 GRANT DENNY |
MINDON, NV |
KK 024 ROYAL FEVER |
9 CALEB BENNETT |
TREMONTON , UT |
K 778 COPPER CAT |
10 JACOB STEMO |
CALGARY AB |
K 537 ALLEY STREET |
11 JUSTIN POLMILLER |
WEATHERFORD, OK |
K 581 SEAT SALE |
RR |
|
KK 366 TIME ZONE |
RR |
|
K 922 MASTER MIND |
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 DUSTY LAVALLEY |
BEZANSON AB |
KK 726 BRAHMA BOOTS ARISTOCAT |
2 SPUR LACASSE |
AIRDRIE, AB |
K 296 BLUE WINGS |
3 PASCAL ISABELLE |
OKOTOKS, AB |
KK 996 COOL PIECES |
4 COLIN ADAMS |
DELORAINE MB |
K 647 BOARDWALK |
5 TY TAYPOTAT |
REGINA SK |
KK 072 SPORTS SELECT |
6 VANCE KREMP |
FORT SASKATCHEWAN AB |
KK 523 CASTLE MOUNTAIN |
7 MICHAEL SOLBERG |
SUNNYNOOK AB |
K 926 HOT LINE |
8 KEVIN LANGEVIN |
BONNYVILLE AB |
KK 919 PERFECT STRANGER |
9 KYLE BOWERS |
DRAYTON VALLEY, AB |
KK 066 WILD CHILD |
RR |
|
K 8 PERFECT STORM |
RR |
|
KK 472 TRIPLE CROWN |
|
|
|
EVENT :BULL RIDING |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 JARED PARSONAGE |
MAPLE CREEK SK |
KB 190 BLIND SPOT |
2 JORDAN HANSEN |
CALGARY, AB |
KKB S119 BRAHMA BOOTS HOUDINI MAGIC |
3 BROCK RADFORD |
DEWINTON, AB |
KKB 127 ALL FIRED UP |
4 DAKOTA BUTTAR |
KINDERSLEY SK |
KB S238 BRAHMA BOOTS SMOKIN' DEAL |
5 FABIAN DUECK |
ACME, AB |
KKB 194 FLIGHT PLAN |
6 MATT O'FLYNN |
QUESNEL, BC |
KB 06 EVERYDAY HUSTLER |
7 WACEY FINKBEINER |
PONOKA AB |
KKB 112 POKER CHIP |
8 ZANE LAMBERT |
PONOKA, AB |
KB 277 GOOSE BUMPS |
9 TYLER PANKEWITZ |
PONOKA AB |
KKB 192 MAGIC SHOW |
RR |
|
KB 201 ROCK THIS WAY |
RR |
|
KKB 918 LAST RESORT |
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 GARRETT GREEN |
MEETING CREEK AB |
KB 06 EVERYDAY HUSTLER |
2 BRYCE WEST |
CADOGAN, AB |
KKB 192 MAGIC SHOW |
3 TODD CHOTOWETZ |
MAJOR SK |
KKB 112 POKER CHIP |
4 LONNIE WEST |
CADOGAN, AB |
KB 277 GOOSE BUMPS |
5 CASEY BERG |
WAINWRIGHT AB |
KB 201 ROCK THIS WAY |
6 ERIC ISABELLE |
AIRDRIE AB |
KKB S119 BRAHMA BOOTS HOUDINI MAGIC |
7 TIMOTHY LIPSETT |
LUMSDEN SK |
KKB 918 LAST RESORT |
8 SCOTT SCHIFFNER |
STRATHMORE AB |
KB 15 ANYTHING GOES |
9 TANNER GIRLETZ |
CEREAL AB |
KB 190 BLIND SPOT |
10 DEVON MEZEI |
CARSTAIRS, AB |
KB S238 BRAHMA BOOTS SMOKIN' DEAL |
11 KYLE BROWN |
DIDSBURY, AB |
KKB 194 FLIGHT PLAN |
RR |
|
KKB 127 ALL FIRED UP |
|
|
|
EVENT :TIE-DOWN ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 JARED PARSONAGE |
MAPLE CREEK SK |
|
2 KY MARSHALL |
BOWDEN AB |
|
3 VIRGIL POFFENROTH |
RED DEER COUNTY, AB |
|
4 WAYNE WARKENTIN |
CALMAR AB |
|
5 SCOT MEEKS |
AIRDRIE, AB |
|
6 RILEY WARREN |
STETTLER AB |
|
7 KYLE LUCAS |
CARSTAIRS AB |
|
8 DALE SKOCDOPOLE |
BIG VALLEY AB |
|
9 STEELE DEPAOLI |
LONGVIEW AB |
|
10 STETSON VEST |
CHILDRESS TX |
|
11 COLE DAVISON |
STEPHENVILLE, TX |
|
12 RHEN RICHARD |
ROOSEVELT UT |
|
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 BLAIR SMITH |
WIMBORNE AB |
|
2 SHANE SMITH |
WIMBORNE, AB |
|
3 CLAYTON SMITH |
ECKVILLE AB |
|
4 BLAKE WILLIAMSON |
DUCHESS AB |
|
5 KIRK ROBINSON |
REDDEER COUNTY, AB |
|
6 AARON MILLER |
CREMONA, AB |
|
7 DARREN DUBLANKO |
THORSBY AB |
|
8 CURTIS CASSIDY |
DONALDA AB |
|
9 DEAN EDGE |
RIMBEY AB |
|
10 KEELY BONNETT |
PONOKA AB |
|
11 RANDY SMITH |
PINCHER CREEK AB |
|
12 ERIK DUBLANKO |
THORSBY AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 10:00AM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 TROY REESE |
VALLEY VIEW AB |
|
2 JAKE HANNUM |
PLAIN CITY UT |
|
3 MATT SHIOZAWA |
CHUBBUCK ID |
|
4 CHAD KURTZ |
FORT SASKATCHEWAN AB |
|
5 CODY BRETT |
SILVER VALLEY AB |
|
6 LEE ROMBOUGH |
SEXSMITH AB |
|
7 TYLER POPESCUL |
GLENTWORTH SK |
|
8 STACY CORNET |
BRANT AB |
|
9 ALWIN BOUCHARD |
SCANDIA AB |
|
10 JESSE POPESCUL |
GLENTWORTH SK |
|
11 LOGAN HOFER |
MAGRATH AB |
|
12 CHAD JOHNSON |
DEL BONITA AB |
|
13 CLAYTON MOORE |
POUCE COUPE BC |
|
14 JOSH EIRIKSON |
BANDERA, TX |
|
15 LOGAN BIRD |
NANTON AB |
|
16 WYATT BRANDEN |
BARRHEAD AB |
|
17 LOGAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
18 TYLER LEISCHNER |
OLDS AB |
|
19 TYLER JOHNSON |
DIDSBURY AB |
|
20 CODY ROOD |
BENGOUGH SK |
|
21 JC CROWLEY |
POPLAR MT |
|
22 MARK NUGENT |
WATER VALLEY AB |
|
23 MURRAY POLE |
ERSKINE AB |
|
24 KOLBEY HUGHES |
ST. GEORGE, UTAH |
|
25 CLINT ARAVE |
BLACKFOOT ID |
|
26 BEN ROBINSON |
RED DEER COUNTY, AB |
|
27 MORGAN GRANT |
DIDSBURY, AB |
|
|
|
|
EVENT :STEER WRESTLING |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 MATT CLARY |
SPRUCE GROVE, AB |
|
2 LANDON BEARDSWORTH |
RED DEER COUNTY |
|
3 BRENDAN LAYE |
CONSORT AB |
|
4 CURTIS CASSIDY |
DONALDA AB |
|
5 JOE GUZE |
DRAYTON VALLEY AB |
|
6 DUSTIN WALKER |
VANSCOY,SK |
|
7 CODY CASSIDY |
DONALDA AB |
|
8 DEAN MCINTYRE |
WICKENBURG, AZ |
|
9 CHANCE BUTTERFIELD |
PONOKA AB |
|
10 LUKE BUTTERFIELD |
PONOKA AB |
|
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 BEN RAMEY |
PONOKA AB |
|
2 TRAVIS REAY |
MAYERTHORPE AB |
|
3 TYSON WILLICK |
BLAINE LAKE SK |
|
4 ROWDY HAYS |
ROCKY MTN HOUSE AB |
|
5 TY MILLER |
WAINWRIGHT AB |
|
6 BO ANDERSON |
WATERVALLEY AB |
|
7 JUSTIN MILLER |
NEEPAWA MB |
|
8 JOSH HARDEN |
BIG VALLEY AB |
|
9 JEREMY HARDEN |
CASTER AB |
|
10 BLAKE GAGNON |
RED DEER COUNTY AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 10:00AM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 LUKE SIMONIN |
NARAMATA BC |
|
2 STEPHEN CULLING |
FORT ST. JOHN, BC |
|
3 CLAYTON MOORE |
POUCE COUPE BC |
|
4 QUENTIN BRANDEN |
BARRHEAD AB |
|
5 JONNY WEBB |
OKOTOKS AB |
|
6 HARLEY COLE |
CALGARY, AB |
|
7 BAILLIE MILAN |
COCHRANE AB |
|
8 BROCK BUTTERFIELD |
PONOKA AB |
|
9 CRAIG WEISGERBER |
PONOKA AB |
|
10 LUCAS PARKER |
MARWAYNE AB |
|
11 DALLAS FRANK |
STONY PLAIN AB |
|
12 DEREK FRANK |
STONY PLAIN AB |
|
13 KLAY LANIGAN |
STRATHMORE, AB |
|
14 NICHOLAS JENKINS |
CASTOR, AB |
|
15 RODE VOLD |
PONOKA AB |
|
16 WILL STOVALL |
COLUMBUS MT |
|
17 SCOTT GUENTHNER |
CONSORT AB |
|
18 STRAWS MILAN |
COCHRANE AB |
|
19 TANNER MILAN |
COCHRANE AB |
|
20 MATT MAILER |
BOTHA AB |
|
21 MATT RICHARDSON |
OLDS AB |
|
22 JD HAYS |
ROCKY MTN HOUSE AB |
|
23 JESSE LAWES |
PROVOST AB |
|
24 LAYNE DELEMONT |
CHAUVIN AB |
|
25 MORGAN GRANT |
DIDSBURY, AB |
|
|
|
|
EVENT :NOVICE SADDLE BRONC |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 KOLE ASHBACHER |
ARROWWOOD AB |
|
2 KOLBY WANCHUK |
SHERWOOD PARK, AB |
|
3 TOM KNIGHT |
SYNDER, TX |
|
4 RICKY WARREN |
HUDSONS HOPE, BC |
|
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 CODY LANE |
LLOYDMINSTER, SK |
|
2 CHANCE BARRASS |
YELLOWHEAD COUNTY, AB |
|
3 DAWSON HAY |
WILDWOOD AB |
|
4 DAWSON DAHM |
DUFFIELD AB |
|
|
|
|
EVENT :NOVICE BAREBACK |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 TANNER YOUNG |
SYLVAN LAKE, AB |
|
2 DANNY VANDENAMEELE |
LANGENBERG, SK |
|
3 BAILEY PLAISIER |
OAK LAKE, MB |
|
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 LANE LINK |
MAPLE CREEK SK |
|
2 CONNOR HAMILTON |
CALGARY AB |
|
|
|
|
EVENT :LADIES BARREL RACING |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 CHELSEA MOORE |
POUCE COUPE BC |
|
2 COLBY GILBERT |
MAPLE CREEK, SASK |
|
3 CAYLA MELBY |
BURNEYVILLE OK |
|
4 JANE MELBY |
BURNEYVILLE OK |
|
5 JACKIE GANTER |
ABILENE TX |
|
6 TAYLOR SHIELDS |
COCHRANE AB |
|
7 RYLEE SHIELDS |
COCHRANE, AB |
|
8 TAYLOR COX |
PEACE RIVER AB |
|
9 STEFFANIE MATHER |
MEDICINE HAT AB |
|
10 CRANNA ROBERTS |
LACOMBE AB |
|
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 MARCI LAYE |
BASHAW AB |
|
2 JANET BJORNSON |
CLIVE AB |
|
3 VALERIE FREY |
ATHABASCA AB |
|
4 KERILEE NOVAL |
TURNER VALLEY AB |
|
5 RENE LECLERCQ |
HOLDEN AB |
|
6 BROOK ROBERTSON |
FORT ASSINIBOINE AB |
|
7 NICOLE PANA |
WOOD MOUNTAIN SK |
|
8 LYNETTE BRODOWAY |
BROOKS AB |
|
9 SUZANNE DEPAOLI |
LONGVIEW AB |
|
10 KIRSTY WHITE |
BIG VALLEY AB |
|
11 BROOKE WILLS |
KAMLOOPS BC |
|
12 NINA SMITH |
PINCHER CREEK AB |
|
|
|
|
SLACK PERFORMANCE: #3 10:00AM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 JESSIE VANDENBROEK |
PONOKA, AB |
|
2 TAYLOR-JANE GARDNER |
CAROLINE AB |
|
3 TARA MULDOON |
HINTON AB |
|
4 CRYSTAL SHAW |
DAYSLAND AB |
|
5 CARMEN LARSON |
YELLLOWHEAD COUNTY AB |
|
6 TONI DIXON |
MILLARVILLE AB |
|
7 GAYLENE BUFF |
WESTWOLD BC |
|
8 SIERRA BOOTH |
CLARESHOLM AB |
|
9 JOANNE POLE |
ERSKINE AB |
|
10 KIRSTEN GJERDE |
PONOKA AB |
|
11 KENDRA EDEY |
LONGVIEW AB |
|
12 CORINA DIXON |
LACOMBE AB |
|
13 JULIE LEGGETT |
KAMLOOPS BC |
|
14 VANESSA LEGGETT |
KAMLOOPS BC |
|
15 CRYSTAL CHRISTMAN |
OKOTOKS AB |
|
16 KAYLA TYSON |
QUALICUM BEACH BC |
|
17 JODI DOENZ |
MILK RIVER, AB |
|
18 CARMAN POZZOBON |
SAVONA BC |
|
19 SYDNEY DAINES |
RED DEER COUNTY, AB |
|
20 SARAH GERARD |
SAVONA BC |
|
21 DEB GUELLY |
OKOTOKS AB |
|
22 BRAIDY HOWES |
METISKOW AB |
|
23 BRITTANY GRANT |
GRANTON ON |
|
24 JOLEEN SEITZ |
SAVONA BC |
|
25 GAILEEN BABCOCK |
COCHRANE AB |
|
26 KATIE GARTHWAITE |
MERRITT BC |
|
27 JESSA GALLOWAY |
PONOKA AB |
|
28 SHILAH HARMER |
WEMBLEY AB |
|
29 JENNIFER ROBINSON |
SEXSMITH, AB |
|
30 JENNA O'REILLY |
MILLARVILLE AB |
|
31 AMANDA DUERR |
FULDA SK |
|
32 ROSALYN HARPE |
PEACE RIVER AB |
|
33 SUSAN GULICK |
WETASKIWIN, AB |
|
34 BRETT WILLS |
KAMLOOPS, BC |
|
35 MCKENZIE WILLS |
KAMLOOPS, BC |
|
36 LANE WILLS |
KAMLOOPS, BC |
|
37 KAYLEA ARGENT |
GROUNDBIRCH BC |
|
38 JAYDEN CROWE |
NANTON AB |
|
|
|
|
EVENT :TEAM ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 3:00PM |
TUE AUG 2 2016 |
|
1 KODY POTTS |
CLYDE AB |
|
TREY GALLAIS |
SUNDRE, AB |
|
2 BRANDON BEERS |
POWELL BUTTE, OR |
|
CULLY STAFFORD |
PRINEVILLE OR |
|
3 MIKE BEERS |
KAMLOOPS BC |
|
JAKE RODRIGUEZ |
LIVERMORE, CA |
|
4 JOSHUA HODGE |
VOLBERG, MT |
|
DALE SKOCDOPOLE |
BIG VALLEY AB |
|
5 DALTON KRAFT |
IRVINE AB |
|
TRENT TUNKE |
MEDICINE HAT AB |
|
6 LEVI SIMPSON |
PONOKA AB |
|
JEREMY BUHLER |
ARROWWOOD AB |
|
7 RILEY WARREN |
STETTLER AB |
|
KYLE LUCAS |
CARSTAIRS AB |
|
8 STEELE DEPAOLI |
LONGVIEW AB |
|
KASPER ROY |
MOSSLEIGH AB |
|
9 CLAY ULLERY |
TWO HILLS AB |
|
RILEY WILSON |
CARDSTON AB |
|
10 RHEN RICHARD |
ROOSEVELT UT |
|
COLE DAVISON |
STEPHENVILLE, TX |
|
PERFORMANCE: #2 4:00PM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 BRETT MCCARROLL |
CAMROSE AB |
|
JUSTIN MCCARROLL |
CAMROSE AB |
|
2 RILEY ROY |
STRATHMORE AB |
|
WYATT EIRIKSON |
OKOTOKS AB |
|
3 ROLAND MCFADDEN |
VULCAN AB |
|
TYREL FLEWELLING |
LACOMBE AB |
|
4 KEELY BONNETT |
PONOKA AB |
|
LOGAN BONNETT |
PONOKA AB |
|
5 DAWSON GRAHAM |
WAINWRIGHT, AB |
|
DILLON GRAHAM |
WAINWRIGHT, AB |
|
6 KELLY BUHLER |
MONTE CREEK BC |
|
WALKER GALLOWAY |
PONOKA, AB |
|
7 TROY FISCHER |
MAYERTHORPE AB |
|
TAYLOR BROWER |
HALKIRK AB |
|
8 TRAVIS REAY |
MAYERTHORPE AB |
|
GRADY BRANDEN |
BARRHEAD |
|
9 KENTON FAWCETT |
PONOKA AB |
|
CLARK MCCARROLL |
DAYSLAND AB |
|
10 DON DEPAOLI |
LONGVIEW AB |
|
COLTER DEPAOLI |
LONGVIEW AB |
|
11 SPENCER RUTHERFORD |
MERRITT BC |
|
DENVER JOHNSON |
STRATHMORE AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 10:00AM |
WED AUG 3 2016 |
|
1 LEE ROMBOUGH |
SEXSMITH AB |
|
CHAD KURTZ |
FORT SASKATCHEWAN AB |
|
2 BRETT BUSS |
PONOKA AB |
|
MATT FAWCETT |
STETTLER AB |
|
3 KYLE SMITH |
BRANT AB |
|
TYRELL GORDON |
PONOKA AB |
|
4 KIEL WILSON |
OKOTOKS, AB |
|
TRISTIN WOOLSEY |
NANTON, AB |
|
5 ALWIN BOUCHARD |
SCANDIA AB |
|
STACY CORNET |
BRANT AB |
|
6 KEVIN SCHREINER |
MEDICINE HAT AB |
|
JESSE POPESCUL |
GLENTWORTH SK |
|
7 WYATT BRANDEN |
BARRHEAD AB |
|
TYLER SCHMIDT |
BARRHEAD AB |
|
8 BRADY CHAPPEL |
MOOSE JAW, SK |
|
KYLE CHAPPEL |
GRAVELBOURG SK |
|
9 QUENTIN BRANDEN |
BARRHEAD AB |
|
LOGAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
10 TRAVIS BOOTH |
CALGARY AB |
|
CLINT WESTON |
CARDSTON AB |
|
11 ROCKY DALLYN |
NANTON AB |
|
CLINT BUHLER |
OKOTOKS AB |
|
12 SCOTT CARTER |
DARWELL AB |
|
CURTIS CASSIDY |
DONALDA AB |
|
13 WILL STOVALL |
COLUMBUS MT |
|
STRAWS MILAN |
COCHRANE AB |
|
14 TANNER MILAN |
COCHRANE AB |
|
BAILLIE MILAN |
COCHRANE AB |
|
|
|
|
|
|
|