EVENT: SADDLE BRONC |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 LAYTON GREEN |
MEETING CREEK, AB |
JDS 2L SONORA |
2 JUSTIN BERG |
CAMROSE, AB |
JDS 01 CHILI BEAN |
3 KOLBY WANCHUK |
SHERWOOD PARK, AB |
RS 44 STRAWBERRY |
4 LANE CUST |
SYLVAN LAKE, AB |
JDS 19 RADICAL REDNECK |
5 CHANCE BARRASS |
YELLOWHEAD COUNTY, AB |
JDS 70 PATCHES |
6 JAKE WATSON |
HUDSONS HOPE, BC |
RS Y14 AMERICAN WOMAN |
7 SAM KELTS |
STAVELY, AB |
JDS 22 CHIN LEE |
8 CALL MARR |
TWIN BUTTE, AB |
JDS 88 MILKY WAY |
9 JIM BERRY |
ROCKY MTN HOUSE AB |
JDS 02 BAY STREET |
10 JOSH HARDEN |
BIG VALLEY, AB |
RS CT20 ATTICUS |
11 JUSTIN MESTON |
TEES AB |
JDS 6 STIX |
RR |
|
JDS 51 MELANCHOLY |
RR |
|
JDS 605 DOMESTIC SHADOWS |
RR |
|
JDS 39 FRESNO |
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 DUSTY HAUSAUER |
DICKINSON ND |
RS WY21 UNLEASHED |
2 COLEMAN WATT |
HARDISTY AB |
JDS 10 BOOTILEAR |
3 LOGAN HODSON |
TELKWA BC |
JDS 605 DOMESTIC SHADOWS |
4 LANE WATT |
HARDISTY, AB |
JDS 18 MIDGET |
5 JAKE BURWASH |
NANTON, AB |
JDS 242 TOOL TIME |
6 NICHOLAS PATTERSON |
BLACKFALDS, AB |
JDS 813 HOBO JUNCTION |
7 BEN ANDERSEN |
ECKVILLE, AB |
RS CB18 ALAMO |
8 HUNTER SAWLEY |
FOX CREEK, AB |
RS 940 BENDER |
RR |
|
JDS 2L SONORA |
RR |
|
JDS 88 MILKY WAY |
RR |
|
JDS 01 CHILI BEAN |
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 DAWSON DAHM |
DUFFIELD AB |
JDS 6 STIX |
2 DAWSON HAY |
WILDWOOD, AB |
JDS 22 CHIN LEE |
3 LOGAN HAY |
WILDWOOD AB |
JDS 02 BAY STREET |
4 KOLE ASHBACHER |
ARROWWOOD, AB |
RS K14 CON MAN |
5 CLAY ELLIOTT |
NANTON, AB |
JDS 242 TOOL TIME |
6 COOPER THATCHER |
GOODWELL, OK |
RS C11 PEPPER POTTS |
RR |
|
JDS 51 MELANCHOLY |
RR |
|
JDS 18 MIDGET |
|
|
|
EVENT: BAREBACK |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 SPUR LACASSE |
AIRDRIE, AB |
R P37 BUBBA GANOOSH |
2 PASCAL ISABELLE |
OKOTOKS, AB |
R B18 SUNDANCE KID |
3 MASON HELMECZI |
ESTERHAZY, SK |
JD Y90 ROAD RASH |
4 COLTON OUELLETTE |
MEADOWLAKE SK |
JD 724 MACKINAW |
5 CONNOR HAMILTON |
CALGARY, AB |
JD 22 NEUTRAL HILLS |
RR |
|
JD 601 HOGON'S HERO |
RR |
|
JD 515 QUITTEN TIME |
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 COLE JAMIESON |
INNISFAIL AB |
JD 17 CRAZY BLAZE |
2 TATE HARTELL-MACDONA |
STRATHMOREM, AB |
JD 014 TWEETY BIRD |
3 TY TAYPOTAT |
REGINA, SK |
R 709 THE GRADUATE |
4 CLINT LAYE |
CADOGAN, AB |
R CY31 CHRISTIAN |
5 JACOB STEMO |
BASHAW, AB |
JD 72 BOOTLEGGER |
6 LOGAN HODSON |
TELKWA BC |
JD 213 BLUE BANANAS |
7 BAILEY PLAISIER |
OAK LAKE, MB |
JD 55 BLONDIE |
RR |
|
JD 223 MULBERRY HILL |
RR |
|
R 99 ZOHAN |
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 SETH HARDWICK |
RANCHESTER, WY |
R 633 SMOKIN GUN |
2 DEVAN REILLY |
SHERIDAN, WY |
JD 515 QUITTEN TIME |
3 DENNY PHIPPS |
COCHRANE, AB |
JD 014 TWEETY BIRD |
4 MICHAEL SOLBERG |
SUNNYNOOK AB |
JD 72 BOOTLEGGER |
5 DANTAN BERTSCH |
EASTEND, SK |
JD 012 BOOTLACE |
6 GAVIN DEROSE |
KAMLOOPS BC |
R CY47 GINGER |
RR |
|
R 606 SIXTH SENSE |
RR |
|
JD 724 MACKINAW |
|
|
|
EVENT: BULL RIDING |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 SCOTT SCHIFFNER |
STRATHMORE AB |
RB 1961 KINGS RANSOM |
2 TIMOTHY LIPSETT |
LUMSDEN, SK |
JDB 215 FENDER BENDER |
3 KANE LARSEN |
CROSSFIELD, AB |
JDB 216 STRIKE ZONE |
4 JORRY HOLMES |
MERRITT, BC |
JDB 303 WINCHESTER |
5 TY ELLIS |
SONNINGDALE, SK |
JDB 305 POKER FACE |
6 JACOB GARDNER |
DAWSON CREEK, BC |
RB 253 STARVIN MARVIN |
7 NICK TETZ |
CALGARY, AB |
JDB 219 PUZZLES |
RR |
|
JDB 119 SPIKE |
RR |
|
RB 411 MIDAS |
RR |
|
JDB -69 SPOT ON |
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 LUKE GEE |
STANFORD, MT |
JDB 31 BLUE WING |
2 KYLE BROWN |
DIDSBURY, AB |
JDB 214 INNER NINJA |
3 CAMERON BROWN |
DIDSBURY, AB |
JDB 441 PIRHANA |
4 JORDAN HANSEN |
CALGARY, AB |
JDB 305 POKER FACE |
5 JARED PARSONAGE |
MAPLE CREEK, SK |
JDB 213 SKID MARK |
6 MICHEAL OSTASHEK |
EDSON, AB |
JDB 2C2 COLOR ME BAD |
RR |
|
JDB 215 FENDER BENDER |
RR |
|
JDB 2 TED |
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 JB MOEN |
ELROSE, SK |
JDB 214 INNER NINJA |
2 WACEY FINKBEINER |
PONOKA, AB |
RB 453 SWERV'N MERVIN |
3 ZANE LAMBERT |
PONOKA, AB |
JDB 213 SKID MARK |
4 TRAVIS WARBURTON |
SUNDRE, AB |
JDB 303 WINCHESTER |
5 FABIAN DUECK |
ACME, AB |
RB 251B MINION |
6 BRADLEY INGERSOLL |
WHITECOURT, AB |
WGB 208 LACE UP |
7 LINDEN ROHLOFF |
BEZANSON, AB |
JDB -69 SPOT ON |
8 CHRIS YOUNG |
HOLDEN AB |
WGB 115 GRAN TORINO |
9 CODY LEE COVERCHUK |
MEADOWLAKE, SK |
JDB 119 SPIKE |
10 MARCOS GLORIA |
EDMONTON, AB |
JDB 219 PUZZLES |
RR |
|
WGB 68 BLUE PRINT |
RR |
|
JDB 2 TED |
RR |
|
WGB B98 JETTER BUG |
|
|
|
EVENT: TIE DOWN ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 JASON CUNNINGHAM |
THORSBY, AB |
|
2 WYATT BRANDEN |
BARRHEAD, AB |
|
3 AARON MOSICKI |
WARBURG, AB |
|
4 CLAYTON MOORE |
POUCE COUPE, BC |
|
5 CODY BRETT |
SILVER VALLEY AB |
|
6 CHAD GULICK |
WESTASKIWIN, AB |
|
7 LAYNE SMITH |
OAK LAKE, MB |
|
8 CLAYTON SMITH |
ECKVILLE, AB |
|
9 MARK NUGENT |
WATER VALLEY, AB |
|
10 LEE ROMBOUGH |
SEXSMITH, AB |
|
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 LOGAN HOFER |
MAGRATH, AB |
|
2 AARON MILLER |
CREMONA, AB |
|
3 TYLER JOHNSON |
DIDSBURY, AB |
|
4 JESSE POPESCUL |
WOOD MOUNTAIN, SK |
|
5 LOGAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
6 BEN ROBINSON |
RED DEER COUNTY, AB |
|
7 KIRK ROBINSON |
REDDEER COUNTY, AB |
|
8 SHAWN MILLER |
DALEMEAD, AB |
|
9 MACE PEROZAK |
CLARESHOLM AB |
|
10 KYLE LUCAS |
CARSTAIRS, AB |
|
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 VIRGIL POFFENROTH |
RED DEER COUNTY, AB |
|
2 MURRAY POLE |
ERSKINE, AB |
|
3 DEAN EDGE |
RIMBEY AB |
|
4 KYLE FODEN |
OKOTOKS, AB |
|
5 BRAD SOMMERFELDT |
CARDSTON, AB |
|
6 JOSH EIRIKSON |
BANDERA, TX |
|
7 LOGAN BIRD |
NANTON, AB |
|
8 CLAY ELLIOTT |
NANTON, AB |
|
9 CURTIS CASSIDY |
DONALDA, AB |
|
10 MORGAN GRANT |
DIDSBURY, AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #4 10:00AM |
THUR MAY 3 2018 |
|
1 SCOTT SIGFUSSON |
TUGASKE, SK |
|
2 JAKE HERMAN |
CHASE BC |
|
3 CLINT MAIER |
MERITT, BC |
|
4 COLT CORNET |
BRANT, AB |
|
5 STACY CORNET |
BRANT, AB |
|
6 KEELY BONNETT |
PONOKA, AB |
|
7 MIKE JOHNSON |
HENRYETTA, OK |
|
8 RILEY WARREN |
STETTLER, AB |
|
9 CLAY ULLERY |
TWO HILLS, AB |
|
10 MARK NEITZ |
STETTLER, AB |
|
11 STEELE DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
12 TYLER LEISCHNER |
OLDS AB |
|
13 DEVEN GERWATOSKI |
PONOKA,AB |
|
14 DAWSON JOHNSON |
STRATHMORE, AB |
|
15 BLAKE WILLIAMSON |
DUCHESS, AB |
|
16 DARREN DUBLANKO |
THORSBY, AB |
|
17 ERIK DUBLANKO |
THORSBY, AB |
|
18 JASON SMITH |
WIMBORNE, AB |
|
19 BLAIR SMITH |
WIMBORNE, AB |
|
20 ALWIN BOUCHARD |
SCANDIA, AB |
|
21 WYATT HAYES |
VAL MARIE, SK |
|
22 TYLER POPESCUL |
MEDICINE HAT, AB |
|
|
|
|
EVENT: STEER WRESTLING |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 TYLER WILKINSON |
KINUSO, AB |
|
2 JORDAN NESS |
DRAYTON VALLEY, AB |
|
3 JOSH HARDEN |
BIG VALLEY, AB |
|
4 KAL KLOVANSKY |
QU'APPELLE, SK |
|
5 DENVER ROY |
DALEMEAD, AB |
|
6 DUSTIN NICHOLSON |
QUESNEL BC |
|
7 MATT RICHARDSON |
OLDS, AB |
|
8 STEPHEN CULLING |
FORT ST. JOHN, BC |
|
9 JACOB GARDNER |
DAWSON CREEK, BC |
|
10 CLAYTON MOORE |
POUCE COUPE, BC |
|
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 TY MILLER |
WAINWRIGHT AB |
|
2 BROCK BUTTERFIELD |
PONOKA AB |
|
3 LAYNE DELEMONT |
CHAUVIN, AB |
|
4 GLEN ALLEN NASH |
DRAYTON VALLEY AB |
|
5 JEREMY KRYWCUN |
LANGDON, AB |
|
6 CHANCE BUTTERFIELD |
PONOKA AB |
|
7 LUKE GEE |
STANFORD, MT |
|
8 JORGE BUTTERWICK |
BOTHA, AB |
|
9 DUSTIN WALKER |
VANSCOY,SK |
|
10 CODY CASSIDY |
DONALDA, AB |
|
11 JERRY STOJAN |
SEXSMITH, AB |
|
12 KALE PETERSON |
BUCK LAKE, AB |
|
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 MATT MAILER |
BOTHA, AB |
|
2 QUENTIN BRANDEN |
BARRHEAD, AB |
|
3 DALLAS FRANK |
PARKLAND COUNTY, AB |
|
4 DEREK FRANK |
STONY PLAIN, AB |
|
5 BRENDAN LAYE |
CONSORT AB |
|
6 NICHOLAS JENKINS |
HELKIRK, AB |
|
7 CURTIS CASSIDY |
DONALDA, AB |
|
8 MORGAN GRANT |
DIDSBURY, AB |
|
9 BRIAN ANDERSON |
BOZEMAN, MT |
|
10 CRAIG WEISGERBER |
PONOKA, AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #4 10:00AM |
THUR MAY 3 2018 |
|
1 COLTIN CRAWFORD |
DAWSON CREEK, BC |
|
2 TY MASON |
SPRUCEGROVE, AB |
|
3 SCOTT SIGFUSSON |
TUGASKE, SK |
|
4 EVAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
5 BLAKE GAGNON |
RED DEER COUNTY, AB |
|
6 TYSON WILLICK |
BLAINE LAKE SK |
|
7 BEN RAMEY |
PONOKA, AB |
|
8 TRAVIS REAY |
MAYERTHORPE, AB |
|
9 LUCAS PARKER |
MARWAYNE, AB |
|
10 BO ANDERSON |
WATERVALLEY AB |
|
11 BAILLIE MILAN |
COCHRANE AB |
|
12 KODY DOLLERY |
CALDWELL, TX |
|
13 COLEMAN KOHORST |
OKOTOKS AB |
|
14 CAM LEESON |
HINTON AB |
|
15 HARLEY COLE |
OKOTOKS, AB |
|
16 STRAWS MILAN |
COCHRANE AB |
|
17 SCOTT GUENTHNER |
PROVOST, AB |
|
18 TANNER MILAN |
COCHRANE AB |
|
|
|
|
EVENT: NOVICE BAREBACK |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 MASON HELMECZI |
ESTERHAZY, SK |
|
2 CHETT DEITZ |
MILO, AB |
|
3 COLTON OUELLETTE |
MEADOWLAKE SK |
|
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 JAKE PLOTTS |
DRAYTON VALLEY AB |
|
|
|
|
EVENT: LADIES BARREL RACING |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 BAILEE SWITZER |
ANEROID, SK |
|
2 JUSTINE ELLIOTT |
LACOMBE, AB |
|
3 JENNA O'REILLY |
MILLARVILLE, AB |
|
4 TAYLOR SHIELDS |
COCHRANE, AB |
|
5 RYLEE SHIELDS |
COCHRANE, AB |
|
6 SANDRA CARTER |
VIKING, AB |
|
7 STEFFANIE MATHER - M |
POUCE COUPE BC |
|
8 TRISTAN JOHNER |
MAYERTHORPE, AB |
|
9 MAREENA BLACKMORE |
CARDSTON, AB |
|
10 AMARA DUXBURY |
HIGH RIVER, AB |
|
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 REBECCA MILLER |
DALEMEAD, AB |
|
2 KYLIE WHITESIDE |
LONGVIEW, AB |
|
3 MARCI LAYE |
BASHAW, AB |
|
4 BRADI WHITESIDE |
LONGVIEW, AB |
|
5 COLBY GILBERT |
MAPLE CREEK, SK |
|
6 MICHAELA ZEBRO |
AUGUSTA, MT |
|
7 LISA TRACH |
STRUGEON COUNTY, AB |
|
8 SHANNON LEGUERRIER |
DONALDA AB |
|
9 SHAYLEE MCMANN |
DONALDA, AB |
|
10 SARA CHRISTMAS |
GIBSONS, BC |
|
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 BOBBIE GOODWIN |
CRANBROOK, BC |
|
2 LANA SPROULE |
PINCHER CREEK, AB |
|
3 LISA ANDERSON |
BOZEMAN, MT |
|
4 SHAYNA WEIR |
PONOKA, AB |
|
5 TAYLOR MANNING |
YELLOWHEAD COUNTY, AB |
|
6 SONYA DODGINGHORSE |
CALGARY, AB |
|
7 CRANNA ROBERTS |
RED DEER COUNTY, AB |
|
8 MELISSA THIESSEN |
STETTLER, AB |
|
9 DIANE SKOCDOPOLE |
BIG VALLEY, AB |
|
10 CRYSTAL SHAW |
DAYSLAND AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #4 10:00AM |
THUR MAY 3 2018 |
|
1 SARAH GERARD |
SAVONA, BC |
|
2 RENE LECLERCQ |
HOLDEN, AB |
|
3 CHELSEA MOORE |
POUCE COUPE, BC |
|
4 NICOLE PANA |
WOOD MOUNTAIN, SK |
|
5 RENIE SCHNITZLER |
VANSCOY, SK |
|
6 NIKKI VANDERLEE |
STETTLER, AB |
|
7 LISA ZACHODA |
OKOTOKS, AB |
|
8 KENDRA EDEY |
LONGVIEW, AB |
|
9 LYNETTE BRODOWAY |
BROOKS, AB |
|
10 DEB GUELLY |
OKOTOKS AB |
|
11 KRISTIN SHOPPA |
DECATUR, TX |
|
12 TANA MILLARD |
VANDERHOOF, BC |
|
13 DENA MILLARD |
VANDERHOOF BCY |
|
14 CALLAHAN CROSSLEY |
HERMISTON, OR |
|
15 DIXIE DYER |
CAMP CREEK, AB |
|
16 CASEY DACYK |
PONOKA, AB |
|
17 BRAIDY HOWES |
METISKOW, AB |
|
18 SHAUNA COLE |
THORSBY AB |
|
19 KAYLEY ANDERSON |
MINBURN, AB |
|
20 RYLEE MCKENZIE |
ST PAUL AB |
|
21 JUDY VEER |
SUNDRE, AB |
|
22 CARMAN POZZOBON |
ALDERGROVE, BC |
|
23 SUZANNE DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
24 SHERRYLYNN JOHNSON |
HENRYETTA, OK |
|
25 MARLA RESCH |
HANNA, AB |
|
26 KALI KOTT |
ELK POINT AB |
|
27 COURTENAY MORDEN |
BEAVER COUNTY, AB |
|
28 BAYLEE GRAHAM |
VERMILION, AB |
|
29 EILEEN WILLOUGHBY |
CAMROSE AB |
|
|
|
|
EVENT: TEAM ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 7:00PM |
FRI MAY 04 2018 |
|
1 CODY BRETT |
SILVER VALLEY AB |
|
COLTON KLASSEN |
CROOKED CREEK, AB |
|
2 CHAD GULICK |
WESTASKIWIN, AB |
|
TY LIVINGSTONE |
SHERWOOD PARK, AB |
|
3 ASHTON LEHMANN |
PAYNTON, SK |
|
TY ELLIS |
SONNINGDALE, SK |
|
4 GRADY BRANDEN |
BARRHEAD |
|
COLTEN FLETCHER |
WAINWRIGHT, AB |
|
5 CHASE SIMPSON |
CLARESHOLM, AB |
|
LEVI SIMPSON |
PONOKA AB |
|
6 CLINT BUHLER |
OKOTOKS, AB |
|
TYREL FLEWELLING |
LACOMBE, AB |
|
7 DAWSON GRAHAM |
WAINWRIGHT, AB |
|
DILLON GRAHAM |
WAINWRIGHT, AB |
|
8 ROCKY DALLYN |
NANTON, AB |
|
GRADY QUAM |
CROSSFIELD, AB |
|
9 MARK NUGENT |
WATER VALLEY, AB |
|
RILEY WILSON |
CARDSTON, AB |
|
10 LEE ROMBOUGH |
SEXSMITH, AB |
|
CHAD KURTZ |
FORT SASKATCHEWAN, AB |
|
PERFORMANCE: #2 7:00PM |
SAT MAY 05 2018 |
|
1 KEELY BONNETT |
PONOKA, AB |
|
LOGAN BONNETT |
PONOKA, AB |
|
2 TRISTAN WILLIAMS |
PONOKA, AB |
|
JOEY ROMO II |
NANTON, AB |
|
3 TRISTIN WOOLSEY |
NANTON, AB |
|
DENVER JOHNSON |
STRATHMORE, AB |
|
4 LEONARD JOHNSON |
BRETON, AB |
|
TY JOHNSON |
BRETON, AB |
|
5 JESSE POPESCUL |
WOOD MOUNTAIN, SK |
|
WYATT EIRIKSON |
OKOTOKS, AB |
|
6 LOGAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
KALE PETERSON |
BUCK LAKE, AB |
|
7 TRENT TUNKE |
MEDICINE HAT, AB |
|
TUFTIN MCLEOD |
WALDECK, SK |
|
8 COLE BEVANS |
MAGRATH |
|
TY CAHOON |
CARDSTON, AB |
|
9 BRETT MCCARROLL |
CAMROSE, AB |
|
JUSTIN MCCARROLL |
CAMROSE AB |
|
10 TEL FLEWELLING |
LACOMBE AB |
|
TYRELL GORDON |
PONOKA AB |
|
PERFORMANCE: #3 2:00PM |
SUN MAY 06 2018 |
|
1 KYLE SMITH |
BRANT, AB |
|
COLE POZZOBON |
BLACKIE, AB |
|
2 BRAIDY DAVIES |
SEVEN PERSONS, AB |
|
KEVIN SCHREINER |
MEDICINE HAT, AB |
|
3 DEAN EDGE |
RIMBEY AB |
|
NELSON LADOUCEUR |
PENDRYL AB |
|
4 KASPER ROY |
MOSSLEIGH AB |
|
TREY GALLAIS |
SUNDRE, AB |
|
5 KYLE FODEN |
OKOTOKS, AB |
|
KASSIDY COBBE |
HIGH RIVER, AB |
|
6 RILEY ROY |
STRATHMORE AB |
|
BRADY CHAPPEL |
MOOSE JAW, SK |
|
7 BRETT BUSS |
PONOKA, AB |
|
KELLY BUHLER |
PRITCHARD, BC |
|
8 CLAY ELLIOTT |
NANTON, AB |
|
TRAVIS SPEER |
BLUE RIDGE AB |
|
9 CLARK MCCARROLL |
DAYSLAND AB |
|
RODDY MCNINCH |
PONOKA, AB |
|
10 ROLAND MCFADDEN |
VULCAN, AB |
|
DEVIN WIGEMYR |
BROOKS, AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #4 10:00AM |
THUR MAY 3 2018 |
|
1 RHETT HAVEROEN |
EDGERTON, AB |
|
KEVIN CHIPEUR |
BEAUVALLON, AB |
|
2 JEFF DRISNER |
SHERWOOD PARK, AB |
|
SCOTT SIGFUSSON |
TUGASKE, SK |
|
3 STACY CORNET |
BRANT, AB |
|
COLT CORNET |
BRANT, AB |
|
4 DUSTIN COATES |
OLDS, AB |
|
JEFF VINCETT |
SYLVAN LAKE, AB |
|
5 WYATT SMITH |
ST LINA, AB |
|
BOBBY LOUIS |
VERNON, BC |
|
6 KASH BONNETT |
PONOKA, AB |
|
TATE SCHMIDT |
BARRHEAD, AB |
|
7 CLAY ULLERY |
TWO HILLS, AB |
|
RILEY WARREN |
STETTLER, AB |
|
8 DON DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
STEELE DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
9 JACE LAMBERT |
LANGLEY, BC |
|
NICK TEIXEIRA |
KAMLOOPS, BC |
|
10 JENNER MESTON |
STETTLER, AB |
|
J.T. ROBINSON |
BIG VALLEY, AB |
|
11 BRADY TRYAN |
HUNTLEY MT |
|
DUSTIN BIRD |
CUT BANK MT |
|
12 TYLER POPESCUL |
MEDICINE HAT, AB |
|
WYATT HAYES |
VAL MARIE, SK |
|
|
|
|
|